Biuro Obsługi Klienta:
Poniedziałek - Sobota:
11:00 - 16:00

e-mail: biuro@napieszo.pl
Tel.: 95 720 61 58
Menu

Kategorie

Katalog

Spodnie narciarskie / zimowe damskie

Pobyt na stoku narciarskim wiąże się ściśle z dynamiką ruchową. Każda część ubioru spełnia ważne funkcje - spodnie, kurtka, rękawice, bielizna itp. Oprócz nart lub deski najbardziej intensywny kontakt z podłożem mają spodnie zimowe. Stąd tak istotne jest, aby były one jak najlepiej dostosowane do wymogów narciarskich. Decydując się na wybór spodni narciarskich, np. damskich, należy wziąć pod uwagę ich krój oraz wielkość. W przypadku nagłych skrętów czy obniżenia pozycji ciała narciarskie zimowe spodnie damskie muszą zapewniać swobodę i właściwy luz, aby kontrolować ułożenie ciała.

Siatka
Lista
 • Spodnie The North Face W Presena damskie
  459,00 zł
  Zobacz

  Dostępny
 • Spodnie The North Face W Presena damskie
  399,00 zł
  Zobacz

  Dostępny
 • Iguana ICLU21-03
  229,00 zł
  Zobacz

  Dostępny
 • CMP 3W03406
  169,00 zł
  Zobacz

  Dostępny

Spodnie narciarskie

Aby zapewnić sobie wygodę w czasie jazdy na nartach czy snowboardzie, warto zainwestować w odpowiednie zimowe spodnie narciarskie. Powinny one być ciepłe, wygodne i wykonane z wysokiej klasy materiałów, aby zagwarantować bezpieczeństwo na stoku, a także chronić przed przedostawaniem się śniegu pod ubrania.
Dostępne w tej kategorii damskie zimowe spodnie narciarskie to stroje wyprodukowane przy użyciu nowoczesnych technologii termoaktywnych, które uszyto z materiałów technicznych o zwiększonej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Atutem prezentowanych damskich spodni narciarskich są paski do regulacji obwodu zapinane na rzep, pionowe zamki u dołu nogawek, a także odpinane, regulowane szelki, które pozwalają na jeszcze lepszą stabilizację ubrania w czasie zjazdów. Na wyróżnienie zasługują również te modele damskich spodni narciarskich, które wyposażono w innowacyjne fartuchy przeciwśnieżne w nogawkach..