Biuro Obsługi Klienta:
Poniedziałek - Sobota:
11:00 - 16:00

e-mail: biuro@napieszo.pl
Tel.: 95 720 61 58
Menu

Kategorie

Gogle narciarskie męskie

Stok narciarski, szczególnie, gdy jest zatłoczony, to miejsce gdzie unosi się mnóstwo drobnych kryształków i większych drobinek śniegu. W trakcie zjeżdżania siła zderzenia z takim kruszywem proporcjonalnie wzrasta do szybkości. Niezbędne wobec tego są gogle narciarskie. Po pierwsze chronią one fizycznie oczy, a po drugie zapewniają cały czas dobrą widoczność. Jeśli ktoś decyduje się na jazdę podczas opadów śniegu, dzięki goglom narciarskim jest w stanie kontrolować sytuację na trasie. Zasadniczo gogle to obowiązkowy element ekwipunku dla narciarzy i snowboardzistów. 

Nie ma produktów w tej kategorii.

Sportowe gogle męskie

Gogle narciarskie, obok kasku oraz odpowiedniej kurtki, to kolejny niezbędny element wyposażenia każdego narciarza oraz snowboardzisty. Ich zadaniem jest ochrona przed zmiennym wiatrem, intensywnym promieniowaniem słonecznym, a także przed zadymką śnieżną na stoku.
Oferujemy szeroki wybór wysokiej klasy gogli narciarskich wykonanych z trwałych i mocnych materiałów, które dzięki idealnemu dopasowaniu świetnie przylegają do każdej wielkości głowy. Proponujemy gogle narciarskie renomowanych producentów, skierowane nie tylko do profesjonalistów, ale również do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze stokiem.
W asortymencie posiadamy modele z giętkimi i elastycznymi oprawkami chroniącymi przed uszkodzeniami, jak i nowoczesne gogle narciarskie ze specjalnymi powłokami zabezpieczającymi przed elektryzowaniem szyb przy silnie ujemnych temperaturach na zewnątrz. Atutem wszystkich oferowanych gogli narciarskich jest profesjonalne wykonanie oraz trwałość, dzięki czemu produkty te świetnie sprawdzą się w każdych warunkach.