Biuro Obsługi Klienta:
Poniedziałek - Sobota:
11:00 - 16:00

e-mail: biuro@napieszo.pl
Tel.: 95 720 61 58
Menu

Kategorie

Katalog

Producent v

Kubki termiczne i butelki

Sytuacje, w których przydatny okazuje się szczelny kubek termiczny można opisywać bez końca. Jednak wspólną cechą użyteczności tego produktu jest dłuższy czas przebywania poza domem czy generalnie poza budynkami. Dlatego też z kubkiem termicznym warto wybrać się do lasu na grzyby albo w dłuższą podróż pociągiem lub samochodem. Kubki termiczne to nieoceniona odsiecz dla osób, które chcą się rozgrzać pracując w terenie otwartym lub napić się ciepłej kawy w czasie nocnej zasiadki na rybach. Różna objętość i szczelność kubków termicznych sprawia, że można je zabrać, wkładając nawet do nieco głębszej kieszeni kurtki.
W sklepie Napieszo.pl oferujemy najwyższej jakości najlepsze kubki termiczne, które umożliwiają zapewnienie zarówno sobie, jak i towarzyszom podróży, doskonałego źródła ciepłego, rozgrzewającego napoju.

Siatka
Lista

Kubki termiczne

Szczelnie zakręcane butelki oraz kubki termiczne to produkty, które mogą stanowić znakomitą bazę izolacyjną dla płynów. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz precyzyjnemu wykonaniu, szczelny kubek termiczny jest w stanie utrzymać ciepło napoju w optymalnej temperaturze przez wyjątkowo długi czas.
Dostępne w tej kategorii butelki oraz kubki termiczne znakomicie sprawdzą się w trakcie wielogodzinnych wypraw po górach, ale z powodzeniem można ich używać także na co dzień. Każdy kubek termiczny jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, a dzięki solidnej podstawie, może być bez obaw przewożony w samochodzie. Niektóre modele kubków termicznych dodatkowo wyposażono w praktyczne uchwyty, zwiększające ich funkcjonalność. Na wyróżnienie zasługują również te nowoczesne kubki termiczne, w których można podgrzewać napoje i żywność, stawiając je na palniku turystycznym.

Kubek termiczny - towarzysz każdej podróży

Warto na tym etapie podsumować i usystematyzować to, co już zostało powiedziane na temat kubków termicznych, ich zalet i właściwości. Szczelny kubek termiczny pozwala na:

  • przechowywanie płynów, zapewniając im odpowiednią temperaturę przez długi czas,
  • praktyczny, wygodny i bezpieczny transport gorących napojów,
  • możliwość uzupełniania płynów w każdych warunkach,
  • podgrzanie napojów lub żywności na palniku,
  • komfortowe użytkowanie zarówno podczas pieszych wędrówek, jak i w mieście.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że najlepsze kubki termiczne doskonale sprawdzają się nie tylko na wycieczkowych trasach, podczas spaceru czy uprawiania szeroko rozumianej aktywności fizycznej. Dzięki nim możemy zabrać swój ulubiony gorący napój dosłownie wszędzie: do szkoły, na uczelnię, do pracy czy na zakupy. Kiedy poczujesz ochotę na łyk ulubionej kawy, herbaty lub innego gorącego płynu, wystarczy wyjąć z torby lub plecaka szczelny kubek termiczny, by móc delektować się smakiem ulubionego napoju. Wykorzystanie kubków termicznych ma więc niezwykle szerokie zastosowanie, co doskonale odzwierciedla popularność, jaką się one cieszą. Dla wszystkich, którzy poszukują sprawdzonych rozwiązań w kwestii przechowywania ciepłego napoju w odpowiedniej temperaturze przez wiele godzin, kubki termiczne z naszej oferty będą stanowiły doskonałą alternatywę.

Jak wybrać kubek termiczny?

Kubki termiczne co prawda prezentują się podobnie od strony wizualnej, jednak w zależności od swoich parametrów ich właściwości mogą różnić się między sobą. Dzięki temu optymalny kubek termiczny znajdzie dla siebie zarówno student - miłośnik dobrej kawy, jak i turysta, którego priorytetem jest utrzymanie właściwej temperatury ciała podczas wielogodzinnego wysiłku fizycznego, np. spaceru w górach. Każdy, kto potrzebuje wysokiej jakości szczelnego kubka termicznego do różnych zastosowań, znajdzie go w ofercie naszego sklepu. Swoim klientom oferujemy najlepsze kubki termiczne o pojemności od 0,28 l do 0,48 l. Dzięki temu, do naszych kubków zmieści się jeszcze więcej Twojego ulubionego napoju. Kubki termiczne z naszej oferty dzięki solidnej, stalowej konstrukcji, są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a zastosowane technologie stanowią gwarancję szczelności na najwyższym poziomie. Rozwiązania użyte w procesie produkcji kubków termicznych, takie jak:

  • podwójna ścianka izolacyjna,
  • wykonanie ze stali nierdzewnej,
  • szczelne zamknięcie,

zapewniają doskonałą ochronę termiczną i zapobiegają wychładzaniu się napojów. Wybierając dowolny kubek termiczny z naszej oferty możesz być pewny, że bez względu na czas trwania podróży oraz warunki atmosferyczne zawsze będziesz mieć dostęp do ulubionego, ciepłego napoju.

Butelki do napojów

W naszej ofercie, obok szczelnych kubków termicznych, znajdziesz także wysokiej klasy butelki, doskonałe do transportu napojów podczas podróży. Oferujemy butelki o pojemności 0,8 i 1,0 litra, dzięki czemu w łatwy sposób przechowasz w nich zapas wody, napoju izotonicznego lub dowolnego płynu, którego będziesz potrzebował podczas podróży. Nasze butelki i kubki termiczne łatwo utrzymasz w czystości, ponieważ nie gromadzą one osadu, jak również nie przejmują zapachu przechowywanych napojów.