Biuro Obsługi Klienta:
Poniedziałek - Sobota:
11:00 - 16:00

e-mail: biuro@napieszo.pl
Tel.: 95 720 61 58
Menu

Kategorie

Katalog

Koszulki termoaktywne

Na pierwszy rzut oka koszulka termoaktywna wygląda jak zwykły T-shirt. W istocie to jednak swoiste arcydzieło odzieży sportowej. Osoba ubrana w taki rodzaj koszulki o wiele lepiej czuje się podczas aktywności ruchowej niż inni ubrani w zwykłe bawełnianie stroje. Oprócz szczególnych właściwości pod względem termiki i wentylacji, koszulki termoaktywne wyróżniają się efektownym wzornictwem i estetyką. Z powodzeniem można stosować je jako swobodny codzienny ubiór, szczególnie podczas takich okoliczności, jak wakacyjny wyjazd czy chociażby weekend spędzany poza miastem.

Siatka
Lista
 • Koszulka The North Face M Reaxion Amp Crew męska
  115,00 zł
  Zobacz

  Dostępny
 • Koszulka The North Face M Reaxion Amp Crew męska
  92,00 zł
  Zobacz

  Dostępny
 • Koszulka The North Face M Reaxion Amp Crew męska
  89,00 zł
  Zobacz

  Dostępny
 • Koszulka The North Face M Reaxion Amp Crew męska
  115,00 zł
  Zobacz

  Dostępny
 • Koszulka termoaktywna AST H37V męska
  29,00 zł
  Zobacz

  Dostępny
 • Koszulka The North Face M Reaxion Amp Crew męs.
  95,00 zł
  Zobacz

  Dostępny
 • Koszulka AST H37W męska
  25,00 zł
  Zobacz

  Dostępny

Koszulki termoaktywne

Męskie koszulki termoaktywne to stroje, które są przeznaczone do noszenia miejsko-turystycznego. Doskonale sprawdzą się praktycznie do każdego rodzaju treningu wysiłkowego. Odzież tą cechują przede wszystkim precyzyjnie dobrane materiały, pozwalające skórze swobodnie oddychać i jednocześnie świetnie chroniące ciało przed przegrzaniem. Zastosowanie coraz to nowszych technologii, pozwalających producentom koszulek termoaktywnych i odzieży termoaktywnej na jeszcze lepsze doskonalenie swoich produktów, skutkuje tworzeniem produktów doskonałej jakości. Wybierając koszulkę termoaktywną, szczególną uwagę należy zwrócić na parametry takie jak:

 • odprowadzenie wilgoci,
 • termoizolację,
 • właściwości wentylacyjne.

Oczywiście, powyższy zestaw cech nie wyczerpuje wszystkich zalet, jakimi mogą pochwalić się koszulki termoaktywne, jednak już wymienione właściwości stanowią odpowiedź na pytanie: dlaczego na trening nie powinniśmy zakładać tradycyjnych, bawełnianych koszulek. Odzież termoaktywna - koszulki nie są tutaj wyjątkiem - projektowana jest z myślą o osobach uprawiających sport, dzięki czemu w najlepszym stopniu sprawdzi się podczas treningu biegowego, na siłowni, na rowerze.

Koszulki termoaktywne - poszczególne cechy

Odprowadzenie wilgoci jest cechą, która sprawia, że koszulka termoaktywna zapewnia wysoki komfort treningu i pozwala osiągać zadowalające wyniki w trudnych warunkach. Koszulki termoaktywne dzięki systemowi odprowadzania wilgoci zapobiegają przeziębieniu, ponieważ szybko wysychają. Pot, para wodna, opady deszczu i inne czynniki naturalne nie będą stanowić dyskomfortu oraz zagrożenia dla zdrowia.
Termoizolacja to z kolei zatrzymywanie ciepła i ochrona ciała w niskich temperaturach. Kiedy za oknem lub w hali jest zimniej, nie powinniśmy dopuszczać do nadmiernego wychłodzenia organizmu. Koszulki termoaktywne pozwalają cieszyć się treningiem przy jednoczesnym zachowaniu właściwej temperatury naszych mięśni.
Wentylacja również stanowi niezwykle istotną cechę, jaką charakteryzują się koszulki termoaktywne. Dzięki licznym elementom z wygodnej siatki, koszulki dostępne w naszym sklepie zapewniają optymalny poziom wentylacji i gwarantują komfort na najwyższym poziomie.

Lekkie i funkcjonalne koszulki termoaktywne

Koszulki termoaktywne dostępne w naszym sklepie zostały wyprodukowane z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii, zapewniając doskonałą wentylację i znakomicie dopasowując się do anatomicznych kształtów sylwetki. Każda prezentowana koszulka termoaktywna jest lekka i funkcjonalna, dzięki czemu nie ogranicza swobody wykonywania ruchów. Użyteczność tego typu odzieży z całą pewnością zostanie doceniona nawet przez najbardziej wymagających miłośników aktywności fizycznej.