Biuro Obsługi Klienta:
Poniedziałek - Sobota:
11:00 - 16:00

e-mail: biuro@napieszo.pl
Tel.: 95 720 61 58
Menu

Kategorie

Katalog

Bielizna termoaktywna męska

Nie tylko komfort, ale także zapobieganie przeziębieniom to powody, dla których warto korzystać ze sportowej odzieży i bielizny termoaktywnej. Inteligentne materiały oraz anatomiczny krój zapewniają wysoki komfort pod względem termiki i swobody ruchów. Sportowa odzież i bielizna termoaktywna umożliwia nawet wielogodzinną aktywność na świeżym powietrzu bez ryzyka przechłodzenia organizmu. Ale nie tylko sport czy rekreacja są dobrym pretekstem do zaopatrzenia się w ten rodzaj odzieży. To także dobre rozwiązanie dla osób, które często pracują w otwartej przestrzeni.

Siatka
Lista
 • Bluza Brubeck Thermo LS13040A męska
  154,99 zł
  Zobacz

  Dostępny
 • Getry Brubeck Thermo LE11840A męska
  122,99 zł
  Zobacz

  Dostępny
 • Bielizna Brubeck Thermo LS13040 męska
  125,00 zł
  Zobacz

  Dostępny
 • Bielizna Brubeck Thermo LE11840 męska
  99,99 zł
  Zobacz

  Dostępny
 • Bielizna Brubeck Active Wool LS12820 męs.
  172,99 zł
  Zobacz

  Dostępny
 • Bielizna Brubeck Active Wool LE11710 męs.
  129,99 zł
  Zobacz

  Dostępny
 • Bielizna Brubeck Wool Merino SS11710 męs.
  139,99 zł
  Zobacz

  Dostępny
 • Bielizna Brubeck Wool Merino LE11120
  204,99 zł
  Zobacz

  Dostępny
 • Expedus EX/L-M/011
  59,00 zł
  Zobacz

  Dostępny
 • Accapi A312
  69,00 zł
  Zobacz

  Dostępny
 • Brubeck BX 01200
  19,00 zł
  Zobacz

  Dostępny

Bielizna i odzież termoaktywna marki: Brubeck, Brugi, Go Therm

Dostępna w tej kategorii odzież termoaktywna zapewnia wysoki komfort w każdych warunkach, doskonale sprawdzając się zarówno do użytku sportowego, jak i codziennego. Bielizna została wykonana w ten sposób, aby regulować bilans cieplny i utrzymywać spójną warstwę powietrza przy ciele, hamując przy tym rozwój bakterii i przeciwdziałając powstawaniu przykrych zapachów. Wśród wielu zalet, jakimi charakteryzuje się bielizna termoaktywna, warto zwrócić szczególną uwagę na doskonałe odprowadzenie wilgoci, co charakteryzuje również odzież termoaktywną. Cecha ta ma szczególne znaczenie, zwłaszcza w przypadku osób, które uprawiają sport lub żyją w sposób aktywny. Podczas gdy tradycyjna bielizna z bawełny lub innych tworzyw zatrzymuje wilgoć, co w skrajnych przypadkach może skutkować przeziębieniem i kłopotami ze zdrowiem, bielizna termoaktywna zapewnia najwyższy komfort, gdyż w szybkim czasie odparowuje.

Termoaktywna odzież i bielizna

Oferujemy szeroki wybór wysokiej klasy odzieży termoaktywnej, wśród której można znaleźć slipy, koszulki, a także spodnie, świetnie nadające się do wszelkiej aktywności fizycznej. Poza odzieżą termoaktywną, którą można wykorzystywać do aktywnego spędzania czasu na co dzień, proponujemy również profesjonalną bieliznę sportową wykonaną w technice seamless (bez szwów), zapewniającą wysoki komfort noszenia. Dostępna bielizna termoaktywna i sportowa cechuje się elastyczną strukturą i znakomicie dopasowuje się do anatomicznych kształtów człowieka. Dzięki temu stanowi gwarancję optymalnego komfortu, tak ważnego podczas uprawiania dowolnego rodzaju aktywności fizycznej. Oferujemy odzież i bieliznę termoaktywną dedykowaną miłośnikom pieszych spacerów i wędrówek, biegania, jazdy na rowerze i wielu innych dyscyplin sportu. Nasza odzież termoaktywna doskonale sprawdza się również podczas uprawiania nordic walkingu, zapewniając maksymalną swobodę ruchu, doskonałą termoizolację oraz ochronę przed wilgocią i wiatrem, pozwalają utrzymać optymalną temperaturę ciała, nawet w zmiennych, trudnych warunkach. Bielizna termoaktywna świetnie sprawdza się o każdej porze roku. Noszona w zimniejsze miesiące zatrzymuje ciepło, chroniąc nasz organizm przed wyziębieniem. Z kolei latem i wiosną zapobiega zatrzymywaniu wilgoci, minimalizując tym samym ryzyko przeziębienia i dyskomfortu.

Odzież termoaktywna dla aktywnych

Oferowane przez nas produkty marek takich jak Brubeck, Brugi, GoTherm czy Hitmountain doskonale spisują się zarówno w codziennych zastosowaniach, jak i przy uprawianiu wielu dyscyplin sportu - zarówno w wydaniu amatorskim, jak i profesjonalnym. Dla nas nie ma znaczenia, czy biegasz, spacerujesz, jeździsz na rowerze, czy po prostu żyjesz w sposób aktywny, ceniąc sobie ruch i wysiłek. Nasza oferta, w której znajduje się bezszwowa bielizna i wygodna odzież termoaktywna, zapewnia optymalny komfort i wysoki poziom satysfakcji. Produkty z tej kategorii doskonale sprawdzą się jako pierwsza warstwa pod ubraniem w chłodniejsze dni, jak i jako pełnowartościowy strój sportowy do wszystkich rodzajów aktywności.
Dodatkową zaletą, jaką posiada zarówno odzież termoaktywna, jak i bielizna sportowa jest atrakcyjna cena. To właśnie dzięki niej oraz rewolucyjnym właściwościom termoaktywnym nasza kolekcja odzieży i bielizny sportowej cieszy się tak wielką popularnością i zdobywa coraz większe rzesze zwolenników. Dzięki współpracy z renomowanymi markami i producentami odzieży termicznej, jesteśmy w stanie zapewnić atrakcyjne ceny naszych produktów. Mając na uwadze najwyższy komfort, a także zadowolenie naszych klientów z oferowanych im produktów, dostarczamy wyłącznie najwyższej jakości odzież, której struktura termoaktywna zapewnia długotrwałe użytkowanie w każdych warunkach. Warto w tym miejscu wspomnieć, iż zarówno odzież termoaktywna, jak i oferowana przez nas bielizna sportowa nie zmieniają swoich właściwości, nawet podczas wielokrotnego prania.