Biuro Obsługi Klienta:
Poniedziałek - Sobota:
11:00 - 16:00

e-mail: biuro@napieszo.pl
Tel.: 95 720 61 58
Menu

Kategorie

Kaski narciarskie

Jeszcze do niedawna kaski narciarskie były postrzegane jako zbędne wyposażenie. Na szczęście dzisiaj po tego typu akcesoria sięgają zarówno młodsi, jak i starsi miłośnicy sportów zimowych, doskonale zdając sobie sprawę, że kask narciarski nie tylko zwiększa komfort jazdy, ale także zapewnia ochronę głowy przed groźnymi urazami podczas nieprzewidzianych wywrotek. W asortymencie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór najwyższej jakości kasków narciarskich i snowboardowych, dostarczonych wyłącznie przez renomowanych i cenionych na rynku producentów. Oferujemy kaski nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci i młodzieży.

Nie ma produktów w tej kategorii.

Dlaczego warto zakupić kask narciarski?

Wszyscy doskonale wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo w trakcie jazdy na nartach czy snowboardzie. Dlatego poza odpowiednią odzieżą, warto zainwestować w wysokiej jakości kask narciarski, który zapewni nam ochronę zarówno przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, jak i podczas upadków. Niestety wielu z nas bagatelizuje ten problem i w efekcie często na stoku możemy spotkać osoby bez kasków na głowie. Brak wyobraźni stanowi jedną z najczęstszych przyczyn groźnych urazów, dlatego warto zaopatrzyć się w profesjonalny kask narciarski, który w wielu przypadkach ratuje nasze zdrowie lub nawet życie.

Jak wybierać kaski narciarskie?

Urazy głowy są jedną z najczęstszych i zarazem najbardziej niebezpiecznych form uszkodzeń, na które narażeni są wszyscy miłośnicy białych szaleństw, bez względu na wiek. Nowoczesne i starannie wykonane kaski narciarskie skutecznie zmniejszają ryzyko groźnego dla zdrowia wstrząsu, wyrabiając w nas jednocześnie nawyki do bezpiecznych zachowań. By mieć pewność, że kask narciarski będzie w odpowiedni sposób chronił głowę, w trakcie jego zakupu szczególną uwagę warto zwrócić na to, aby był możliwie jak najlepiej do niej dopasowany.
W tym celu, przed udaniem się do sklepu, warto zmierzyć obwód głowy.

Kaski narciarskie i snowboardowe

Bez względu na to, czy planujesz wypad na narty czy snowboard, kompletując sprzęt na stok nie możesz zapomnieć o kasku narciarskim. W naszym sklepie przygotowaliśmy szeroki asortyment kasków narciarskich i snowboardowych dla klientów, którzy cenią sobie wysoki komfort jazdy i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Planujecie wspólny wypad na narty z całą rodziną? Doskonały pomysł! Pamiętaj jednak, że w takim przypadku bierzesz odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale także za swoich bliskich, w tym często dzieci. Zadbaj o to, aby każdy z członków wyprawy został wyposażony w profesjonalny kask narciarski. W sklepie Napieszo.pl znajdziesz kaski narciarskie zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Posiadamy kaski wyłącznie od uznanych producentów. W kwestiach związanych z bezpieczeństwem i przeciwdziałaniem urazom ufamy wyłącznie sprawdzonym producentom, gdyż wyznajemy zasadę, że nie ma miejsca na półśrodki. Wybierając dowolny kask z naszej oferty, masz więc stuprocentową pewność, że nabywasz najwyższej klasy produkt, o zaawansowanej konstrukcji, zapewniający bezpieczeństwo i komfort na najwyższym poziomie. Oferujemy kaski narciarskie produkowane przez firmy:

  • Brugi,
  • Brenda,
  • Arctica.

Dostępne w naszej kolekcji kaski narciarskie charakteryzują się solidnym wykonaniem. Skorupa kasku wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, takich jak ABS i EPS, zapewnia wysoką wytrzymałość kasku nawet przy silnych uderzeniach. Poliestrowa wyściółka gwarantuje z kolei maksymalny komfort i wygodę użytkowania. Sprzedawane przez nas kaski narciarskie posiadają liczne otwory wentylacyjne, zapobiegające poceniu się i zapewniające odpowiednią termoizolację. Dzięki wygodnym i stabilnym uchwytom gogle nie będą się zsuwały z naszej twarzy, zaś regulowane paski, zauszniki i inne elementy pozwolą w optymalny sposób dopasować kask do indywidualnej budowy i kształtu naszej twarzy.