Biuro Obsługi Klienta:
Poniedziałek - Sobota:
11:00 - 16:00

e-mail: biuro@napieszo.pl
Tel.: 95 720 61 58
Menu

Kategorie

Namioty turystyczne

Pierwotną potrzeba człowieka, która odczuwana jest także współcześnie, było znalezienie schronienia na noc. Szałasy, groty czy choćby wyżej zawieszone hamaki - to miejsca, gdzie wędrowiec lub myśliwy potrzebował schronić się przed mrokiem i nieznanym. Odpowiedzią na tę atawistyczną potrzebę są współczesne namioty turystyczne. Dziś są one także pewną formą ucieczki od standardu życia. Noc na biwaku czy letni nocleg dzieci pod namiotem w ogrodzie jest zawsze czymś nieco romantycznym i ocierającym się o przygodę. Ale są i tacy, którzy z namiotami turystycznymi ruszają nawet w zimie na spotkanie z naturą.

Nie ma produktów w tej kategorii.

Namioty turystyczne

Mimo nowych możliwości, jakie niemal bez przerwy otwierają się przed nami w branży turystycznej, tradycyjne formy wypoczynku, takie jak wyjazdy pod namiot i wspólne biwakowanie wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Miłośników wypraw pod namioty z pewnością nie brakuje, o czym świadczyć może fakt, że wielu rejonach naszego kraju próżno poszukiwać wolnych miejsc na polach namiotowych i kempingach w sezonie turystycznym. Nie brakuje również fanów nieco bardziej ekstremalnej turystyki namiotowej, którzy preferują samotne wyprawy w góry czy wielodniowe wędrówki szlakiem popularnych miejsc. W Polsce znajdziemy wiele fantastycznych zakątków, idealnych do uprawiania turystyki pieszej i kontaktu z przyrodą w najbardziej pierwotnej formie. Mazury, Bieszczady, Pomorze - liczba miejsc, gdzie warto wyskoczyć pod namiot jest w naszym kraju bardzo długa i bogata. Podobnie jak nasza oferta namiotów turystycznych przygotowana specjalnie z myślą o tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość i doskonały komfort w każdych warunkach, w dodatku za rozsądną cenę.

Jak wybrać namiot?

Namioty turystyczne to bez wątpienia jedne z ważniejszych elementów, których nie powinno zbraknąć w ekwipunku żadnego turysty. Można w nich przenocować zarówno w trakcie biwaku, jak i w górach, niezależnie od warunków pogodowych.
Oferujemy szeroki wybór starannie wykonanych namiotów turystycznych, które są w stanie zapewnić doskonałe warunki do wypoczynku dla całej rodziny. Zastosowane w procesie produkcji materiały, gwarantują skuteczne odprowadzanie pary wodnej, zapobiegając tym samym skraplaniu się wilgoci na tropiku. Każdy z dostępnych namiotów turystycznych cechuje się trwałością oraz wytrzymałością, a stosunkowo niewielkie wymiary po złożeniu sprawiają, że namiot można bez problemu przetransportować. Prezentowane namioty z całą pewnością doskonale sprawdzą się również w trakcie wakacyjnych wyjazdów. Dedykowane są zarówno tym, którzy preferują tradycyjny wypoczynek w obozowisku, jak i wszystkim miłośnikom bardziej ekstremalnych wrażeń. Producenci namiotów z naszej oferty: firmy The North Face oraz Hi-Tec zadbali o to, aby zarówno rozbicie, jak i złożenie namiotu było procesem szybkim i łatwym, dzięki czemu czynności te pozwalają zaoszczędzić czas. Oferowane przez nasz sklep namioty, to połączenie wysokiego standardu i komfortu z atrakcyjnymi cenami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy szeroki wybór namiotów mogących pomieścić od 2 do 4 osób, co sprawia, że doskonale sprawdzą się one zarówno w przypadku osób wędrujących lub wypoczywających samotnie, jak i paczki przyjaciół, która planuje wspólny wyjazd pod namiot.

Namioty turystyczne - wysoka jakość w niskiej cenie

Zaawansowana konstrukcja i nowoczesne rozwiązania użyte przy tworzeniu namiotów dostępnych w naszej ofercie zapewniają najwyższy stopień ochrony przed wilgocią i wiatrem. Produkowane przez firmę Hi-Tec namioty turystyczne charakteryzują się nowoczesną termoregulacją, całkowicie eliminując skraplanie się pary wodnej na tropiku oraz ściankach namiotu. Z kolei lekkie i pojemne namioty firmy The North Face, wykonane z wysokiej jakości poliestru z dodatkiem nylonu, zapewniają komfortowy wypoczynek bez względu na warunki atmosferyczne. Namioty z naszej oferty świetnie sprawdzą się nie tylko w przypadku turystów i wielbicieli mniej lub bardziej ekstremalnych wyzwań. Swoją ofertę adresujemy także do wędkarzy. Nasze namioty turystyczne stanowią świetną bazę dla nocnych zasiadek nad wodą, zapewniając skuteczną ochronę przed wilgocią i wiatrem.
Kompletując swoją ofertę namiotów turystycznych, w sposób priorytetowy potraktowaliśmy połączenie najwyższego standardu z atrakcyjną ceną. Nasza oferta stanowi doskonały przykład tego, że profesjonalne namioty turystyczne o zaawansowanych właściwościach, wykonane z wysokiej jakości materiałów, mogą być dostępne za rozsądne pieniądze. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą namiotów oraz do wyboru optymalnego dla Twoich potrzeb namiotu turystycznego.