Biuro Obsługi Klienta:
Poniedziałek - Sobota:
11:00 - 16:00

e-mail: biuro@napieszo.pl
Tel.: 95 720 61 58
Menu

Kategorie

Kaski narciarskie

Być może to najważniejszy element wyposażenie narciarza bądź snowboardzisty. Upadki na stokach zdarzają się i zdarzać się będą. Kaski narciarskie są wobec tego nieodzowne dla skutecznej ochrony głowy, a po części także i twarzy. Nie jest to znaczący wydatek, a żywotność kasku jest naprawdę długa, o ile nie ulegnie on uszkodzeniu. Obecnie w kaskach narciarskich powinni jeździć wszyscy amatorzy narciarstwa bez względu na wiek, płeć czy poziom doświadczenia. Pamiętajmy, że na stoku nie wszystko zależy od nas samych i nieprzewidziane sytuacje zawsze mogą nas zaskoczyć.

Nie ma produktów w tej kategorii.

Kaski narciarskie

Kaski narciarskie stanowią niezbędny element wyposażenia każdego narciarza oraz snowboardzisty. Powinny być nie tylko wytrzymałe i twarde, ale również możliwie jak najlepiej dopasowane do głowy, zapewniając wysoki poziom ochrony i bezpieczeństwa na stoku.

W asortymencie posiadamy szeroki wybór najwyższej jakości kasków narciarskich, których dostawcami są między innymi takie marki, jak: Arctica, Brugi oraz Brenda. Każdy z dostępnych produktów cechuje się precyzyjnym wykonaniem oraz skutecznym działaniem. Na zainteresowanie zasługują zarówno modele kasków narciarskich z niepełną skorupą, które posiadają systemy wentylacji zapewniające odpowiedni komfort termiczny głowy, jak i tzw. kaski pełne, idealne dla zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów. Wszystkie oferowane produkty posiadają praktyczne regulacje, które przydają się w dopasowaniu kasku do wielkości głowy.