Biuro Obsługi Klienta:
Poniedziałek - Sobota:
11:00 - 16:00

e-mail: biuro@napieszo.pl
Tel.: 95 720 61 58
Menu

Kategorie

Katalog

Śpiwory

Dobry śpiwór to jeden z elementarnych wymogów pod względem wyposażenia dla turysty. W niektórych okolicznościach może on zastąpić nawet namiot. Współczesne śpiwory turystyczne są lekkie, ciepłe i nie zajmują dużo miejsca. Niekiedy stanowią skuteczną ochroną przed wiatrem w czasie odpoczynku lub wieczornego ogniska. Dzięki zastosowaniu rozwiązań wielowarstwowych w śpiworach można bezpiecznie spędzi w nich noc nawet, gdy na zewnątrz panują ujemne temperatury. Niekiedy w trakcie zimowych wycieczek w sytuacji przechłodzenia, chowając się do śpiwora, odzyskuje się szybko ciepłotę ciała oraz nadwyrężone siły.

Siatka
Lista
 • Śpiwór Hi-Tec Arez
  127,99 zł
  Zobacz

  Dostępny
 • Śpiwór The North Face Eco Trail Synthetic 55
  349,00 zł
  Zobacz

  Dostępny

Jak wybrać śpiwór dla siebie?

Wygodne śpiwory turystyczne wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów, doskonale nadają się do użytku o każdej porze roku, zapewniając wysoki poziom komfortu w trakcie spoczynku. Każdy śpiwór świetnie sprawdzi się w wielu sytuacjach, zwłaszcza w przypadku szeroko pojętej turystyki.
Wyprawy pod namiot, samodzielne wędrówki, górskie eskapady, a może nocny wyjazd na ryby? Bez względu na formę aktywności, którą preferujesz, profesjonalny śpiwór o zaawansowanych właściwościach termoaktywnych zapewni ci najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie. Oferta, którą przygotowaliśmy wspólnie z wiodącymi producentami śpiworów i sprzętu turystycznego, takimi jak: Hi-Tec, Martes, HiMountain czy The North Face, to zestawienie najwyższej klasy produktów, które z pewnością spełnią najbardziej wygórowane oczekiwania naszych klientów. Wysokiej klasy śpiwór turystyczny nie tylko powinien zapewnić komfortowe warunki do nocowania. Jego zadaniem jest również zagwarantowanie wysokiej oddychalności, ochrony przed wilgocią, wysokimi i niskimi temperaturami, dostosowanie się do sylwetki anatomicznej w trakcie snu, a także szereg innych parametrów, którymi mogą poszczycić się nasze śpiwory turystyczne. Wielką zaletą każdego z dostępnych śpiworów jest ich lekkość i niewielki rozmiar po złożeniu, dzięki czemu zarówno spakowanie śpiwora, jak i jego transport nie stanowią żadnego problemu. Oferowane przez nasz sklep turystyczny kompleksowe rozwiązania w zakresie śpiworów stanowią gwarancję optymalnego komfortu termicznego oraz profesjonalnych śpiworów na każdą kieszeń.

Tanie i solidne śpiwory

W ofercie posiadamy bogaty wybór śpiworów turystycznych łączących w sobie parametry oddychalności oraz komfortu termicznego, które posiadają wypełnienie z wysokiej jakości włókien poliestrowych oraz solidne zamki z dwoma suwakami. Każdy śpiwór został wyposażony w liczne funkcjonalne rozwiązania, między innymi w praktyczne wewnętrzne kieszenie, pętle do zawieszania oraz dodatkowe systemy ochrony przed wiatrem. Na wyróżnienie zasługują również śpiwory turystyczne z pokrowcami kompresującymi, umożliwiającymi szybkie złożenie sprzętu do niewielkich rozmiarów, by można było go łatwo transportować i przechowywać.