Biuro Obsługi Klienta:
Poniedziałek - Sobota:
11:00 - 16:00

e-mail: biuro@napieszo.pl
Tel.: 95 720 61 58
Menu

Kategorie

Katalog

Producent v

Siatka
Lista

Torby

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą funkcjonalnych toreb dla kobiet i mężczyzn o różnym przeznaczeniu, wymiarach, pojemności (do 120 l) oraz kolorach, dzięki którym każdy produkt zapewni oryginalne wzornictwo.

Zaopatrzyć się można w torbę na laptopa, na ramię, z regulowanym paskiem i dodatkowymi kieszeniami, w której komputer będzie dodatkowo zabezpieczony amortyzującą pianką. Dla amatorów sportu mamy torby wyposażone w główną komorę oraz oddzieloną kieszeń z przeznaczeniem na buty, posiadające wygodny uchwyt do trzymania w ręku. W środku znajduje się również wyjmowana wkładka, która usztywnia dno i daje stabilność torby. Dzięki dodatkowym, bocznym i zapinanym kieszeniom można schować wszystkie niezbędne drobiazgi.

Praktyczne modele znajdą tu również amatorzy turystki, jak i codziennego użytkowania. Ich średnia pojemność wynosi 50 l. Można je nosić zarówno w ręce, jak i na ramieniu (odpinany i regulowany pasek). Z kolei dodatkowo wzmocnioną konstrukcję posiada torba transportowa o pojemności 80 l, która idealnie nadaje się zwłaszcza na dłuższe wyjazdy.