Biuro Obsługi Klienta:
Poniedziałek - Piątek:
10:00 - 20:00
Sobota:
10:00 - 18:00

e-mail: biuro@napieszo.pl
Tel.: 95 720 61 58
Menu

Kategorie

Katalog

Producent v

Kurtki przeciwdeszczowe

Polska nie należy do wyjątkowy deszczowych krajów. Tym niemniej zdarzają się fazy dłuższych opadów, gdy zamiast spacerować z parasolem, lepiej będzie założyć kurtkę przeciwdeszczową. Szczególnie okazuje się ten rodzaj ubrania przydatny, gdy ktoś spędza sporo czasu na świeżym powietrzu. Pamiętajmy, że kurtki przeciwdeszczowe mają chronić właśnie przed wilgocią opadową. Jest to więc niejako ubranie awaryjne. Kurtka przeciwdeszczowa nie sprawdzi się podczas słonecznej pogody. To nie jej rola. Warto zatem kurtki przeciwdeszczowe mieć gdzieś pod ręką np. w aucie, aby w razie deszczu uniknąć przemoczenia.

Siatka
Lista
 • Kurtka Brugi 4LBJ męska
  85,00 zł
  Zobacz

  Dostępny
 • Kurtka Brugi 4NC8 męska
  69,00 zł
  Zobacz

  Dostępny
 • Kurtka Brugi 4NDA męska
  69,00 zł
  Zobacz

  Dostępny

Męskie kurtki przeciwdeszczowe

Męskie kurtki przeciwdeszczowe stanowią niezwykle funkcjonalną odzież, która rewelacyjnie sprawdza się zarówno w warunkach miejskich, jak i w czasie uprawiania turystyki pieszej. Okrycia te świetnie chronią przed wiatrem, deszczem i śniegiem, a dodatkowo pomagają utrzymać optymalną wentylację ciała.

W sklepie Napieszo.pl oferujemy szeroki wybór męskich kurtek przeciwdeszczowych, wykonanych z uwzględnieniem najnowocześniejszych technologii. Miłośnikom wielogodzinnych wycieczek po górach na pewno przypadnie do gustu ciepła kurtka przeciwdeszczowa z membraną Tecproof, gwarantującą szczelną wodoodporność oraz oddychalność. W asortymencie posiadamy również ultralekkie modele kurtek przeciwdeszczowych, posiadające klejone szwy, regulowane ściągacze dolnego obwodu oraz elementy odblaskowe, zapewniające lepszą widoczność w ciemności.