Biuro Obsługi Klienta:
Poniedziałek - Sobota:
11:00 - 16:00

e-mail: biuro@napieszo.pl
Tel.: 95 720 61 58
Menu

Czapka zimowa Kama AW52 uni

Producent: Kama

89,00 zł

» Dodaj do listy życzeń

- Skład:
- 50% akryl
- 50% wełna
- Gęsty splot
- Wewnątrzna warstwa z Windstopper
- Technologia Polycolon
- Podwujna warstwa
- Wysoką oddychalność

Czapka zimowa Kama AW52 jest nieodzowna w wielu sytuacjach, ponieważ świetnie zabezpieczy głowę przed zimnem i wiatrem. Stylowy wygląd dodaje jej charakteru. Kama AW52 posiada szerokie przeznaczenie, zapewniając ochronę i komfort.

 

Technologie:

Windstopper® to wiatroszczelna i oddychająca membrana produkowana przez firmę W.L. Gore & Associates. Stosowana do produkcji odzieży doskonale izolującej przez wiatrem (100 % wiatroszczelności) i zimnem, przy zachowaniu dobrej cyrkulacji powietrza - na zimne, suche i wietrzne dni. Laminuje się ją z różnymi odmianami fleeców, microfleeców i siateczek dla uzyskania materiałów odpowiadających na konkretne potrzeby sportów outdoorowych uprawianych w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Poycolon - polipropylen najlepszej jakości firmy Schoeller Austria. Polycolon doskonale transportuje wilgoć i pot na zewnątrz niezależnie od tego jak bardzo się spocisz- sprawia że zawsze czujesz się sucho. Jest bardzo lekki i wytrzymały. Polycolon jest materiałem hydrofobowym i bardzo szybko schnie.