Biuro Obsługi Klienta:
Poniedziałek - Sobota:
11:00 - 16:00

e-mail: biuro@napieszo.pl
Tel.: 95 720 61 58
Menu
https://napieszo.pl/2785-thickbox_alysum/czapka-zimowa-kama-a06-uni.jpg Pokaż pełny rozmiar

Czapka zimowa Kama A06 uni

Producent: Kama

39,00 zł

» Dodaj do listy życzeń

- Skład:
- 50% akryl
- 50% wełna
- Gęsty splot
- Wewnętrzna na wysokości uszu polar Tecnopile®
- Rozmiar: uniwersalny
- Wysoką oddychalność

Czapka zimowa Kama A06 doskonale zabezpiecza głowę, gwarantując też oddychanie. Oryginalny design dodaje uroku w tym modelu. Kama A06 gwarantuje ochronę głowy, jakość oraz komfort podczas użytku miejsko-turystycznego.

 

Technologie:

TECNOPILE® to najwyższej jakości grupa dzianin poliestrowych produkowanych przez włoską firmę PONTETORTO, dzianiny te charakteryzują się wysoką trwałością, doskonałymi parametrami izolacyjnymi oraz skutecznym odprowadzaniem wilgoci. W zależności od ich przeznaczenia, wyróżniamy:

Tecnopile® Basic – podstawa grupa tradycyjnych dzianin poliestrowych o ciężarze od 250 do 300 g/ m2, stosowana najczęściej do produkcji zewnętrznych warstw odzieży. Odporna na ścieranie i posiadająca specjalnie wykończenie zapobiegające pilingowaniu się materiału. Jest łatwa w praniu oraz miła w dotyku.

Tecnopile® Micro – to grupa ultra lekkich i miękkich dzianin, produkowanych z mikrowłókien poliestrowych o ciężarze od 150 do 240 g/m2. Dziania typu Micro charakteryzuję się wysokim współczynnikiem izolacji cieplnej oraz doskonałą oddychalnością, najczęściej wykorzystywana jest do produkcji odzieży pierwszej warstwy. Posiada specjalnie wykończenie zapobiegające pilingowaniu się materiału. Jest łatwa w praniu i niezwykle delikatna w dotyku.

Tecnopile® Stretch – to grupa lekkich dzianin poliestrowych, produkowanych z dodatkiem elastycznych włókien typu spandex. Dzininy typu Stretch łączą doskonałą izolację cieplną, elastyczność, krótki czas schnięcia oraz odporność na ścieranie i pilingowanie. Najczęściej wykorzystywane do produkcji odzieży pierwsze i drugiej warstwy.