Biuro Obsługi Klienta:
Poniedziałek - Sobota:
11:00 - 16:00

e-mail: biuro@napieszo.pl
Tel.: 95 720 61 58
Menu

Czapka zimowa Kama AW14 uni

Producent: Kama

59,00 zł

» Dodaj do listy życzeń

- Skład:
- 60% Wełna Merino,
- 40% Polipropylen
- Wewnętrzna opaska WINDSTOPPER®
- Gęsty splot
- Wysoką oddychalność

Czapka zimowa Kama AW14 jest nieodzowna w wielu sytuacjach, ponieważ świetnie zabezpieczy głowę przed zimnem i wiatrem. Posiada ciekawe kolorystycznie wzornictwo. Kama AW14 gwarantuje ochronę głowy, jakość oraz komfort podczas użytku miejsko-turystycznego. 

 

Technologie:

Windstopper® to wiatroszczelna i oddychająca membrana produkowana przez firmę W.L. Gore & Associates. Stosowana do produkcji odzieży doskonale izolującej przez wiatrem (100 % wiatroszczelności) i zimnem, przy zachowaniu dobrej cyrkulacji powietrza - na zimne, suche i wietrzne dni. Laminuje się ją z różnymi odmianami fleeców, microfleeców i siateczek dla uzyskania materiałów odpowiadających na konkretne potrzeby sportów outdoorowych uprawianych w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

Climayarn® to idealne połączenie wełny merino, oraz polipropylenu. Odprowadza nadmiar wilgoci do zewnętrznej warstwy odzieży. Pomaga zrównoważyć użytkownikowi wahanie temperatury ciała, tak żeby nie było ani za ciepło, ani za zimno. Produkty wykonane z materiału Climayarn są idealne dla optymalnego utrzymania ciepła oraz wydalania pary wodnej.