Biuro Obsługi Klienta:
Poniedziałek - Sobota:
11:00 - 16:00

e-mail: biuro@napieszo.pl
Tel.: 95 720 61 58
Menu

Czapka zimowa Kama A84 uni

Producent: Kama

55,00 zł

» Dodaj do listy życzeń

- Skład:
- 60% wełna Merino
- 40% Polycolon®
- Gęsty splot
- Wewnątrzna opaska z włókien Thermolite®
- Rozmiar: uniwersalny
- Wysoką oddychalność

Czapka zimowa Kama A84 to ważny element ubioru, który ochroni głowę przed wiatrem i zimnem. Dzięki temu, iż do jej wykonania użyto przędzy składającej się z najwyższej jakości wełny merino i włókna Polycolon®, gwarantuje zarówno doskonałą ochronę termiczną, jak i znakomitą oddychalność. Wewnątrz czapka posiada opaskę z włókien Thermolite®, co gwarantuje dodatkową ochronę przed utratą ciepła. Kama A84 jest świetnym zabezpieczeniem w wielu sytuacjach.

 

Technologie:

Tecnopile® to najwyższej jakości grupa dzianin poliestrowych produkowanych przez włoską firmę PONTETORTO, dzianiny te charakteryzują się wysoką trwałością, doskonałymi parametrami izolacyjnymi oraz skutecznym odprowadzaniem wilgoci. W zależności od ich przeznaczenia, wyróżniamy:
Tecnopile® Basic – podstawa grupa tradycyjnych dzianin poliestrowych o ciężarze od 250 do 300 g/ m2, stosowana najczęściej do produkcji zewnętrznych warstw odzieży. Odporna na ścieranie i posiadająca specjalnie wykończenie zapobiegające pilingowaniu się materiału. Jest łatwa w praniu oraz miła w dotyku.

Tecnopile® Micro – to grupa ultra lekkich i miękkich dzianin, produkowanych z mikrowłókien poliestrowych o ciężarze od 150 do 240 g/m2. Dziania typu Micro charakteryzuję się wysokim współczynnikiem izolacji cieplnej oraz doskonałą oddychalnością, najczęściej wykorzystywana jest do produkcji odzieży pierwszej warstwy. Posiada specjalnie wykończenie zapobiegające pilingowaniu się materiału. Jest łatwa w praniu i niezwykle delikatna w dotyku.

Tecnopile® Stretch – to grupa lekkich dzianin poliestrowych, produkowanych z dodatkiem elastycznych włókien typu spandex. Dzininy typu Stretch łączą doskonałą izolację cieplną, elastyczność, krótki czas schnięcia oraz odporność na ścieranie i pilingowanie. Najczęściej wykorzystywane do produkcji odzieży pierwsze i drugiej warstwy.

Poycolon - polipropylen najlepszej jakości firmy Schoeller Austria. Polycolon doskonale transportuje wilgoć i pot na zewnątrz niezależnie od tego jak bardzo się spocisz- sprawia że zawsze czujesz się sucho. Jest bardzo lekki i wytrzymały. Polycolon jest materiałem hydrofobowym i bardzo szybko schnie.