Biuro Obsługi Klienta:
Poniedziałek - Sobota:
11:00 - 16:00

e-mail: biuro@napieszo.pl
Tel.: 95 720 61 58
Menu
https://napieszo.pl/6143-thickbox_alysum/okulary-arctica-s-210a-uni.jpg Pokaż pełny rozmiar

Okulary Arctica S-210A uni

Producent: Arctica

116,00 zł

» Dodaj do listy życzeń

- Oprawka: poliwęglan.
- Soczewki: polaryzacyjne.
- Kategoria szkieł: kat.3
- Przepuszczalność światła: intensywne światło słoneczne — 8%-18%
- Filtr UV 400
- Lekkie i dobrze przylegające oprawki
- W zestawie:
- etui
- pokrowiec z mikrofibry

 

Okulary Arctica S-210A zapewnią ochronę oczu, gdy jest to niezbędne. Ich konstrukcja gwarantuje wygodę w trakcie noszenia. Arctica S-210A są bardzo wszechstronne i doskonale spisują się przez cały sezon.

 

Technologie:

Poliwęglan to tworzywo o wysokim współczynniku twardości, charakteryzujące się termoplastycznością, lekkością oraz odpornością na na zarysowania i pęknięcia. Z poliwęglanu, ze względu na jego właściwości, wykonuje się wysokiej jakości oprawki okularów i gogli.

Filtr UV 400 blokuje wszystkie trzy zakresy promieniowania ultrafioletowego: UVA, UVB i UVC. Gwarantuje 100% ochronę przed niepożądanymi skutkami ekspozycji wzroku na promieniowanie słoneczne.

Soczewki polaryzacyjne blokują spolaryzowane światło odbite od poziomych płaszczyzn (śnieg, woda, piasek, szosa), ograniczając do minimum wpływ wszelkiego rodzaju dokuczliwych odblasków, czy lśnień. Filtr polaryzacyjny zwiększa kontrastowość obrazu, znacząco poprawia jakość widzenia, zapewnia 100% ochronę przed promieniowaniem UV oraz eliminuje 99% odblasków świetlnych. Szkła polaryzacyjne są idealne dla kierowców, amatorów sportów wodnych (żeglarzy, wędkarzy),  narciarzy, rowerzystów oraz wszystkich pracujących lub wypoczywających w pełnym słońcu. Polecane również osobom cierpiącym na nadwrażliwość na promienie słoneczne.