Biuro Obsługi Klienta:
Poniedziałek - Sobota:
10:00 - 16:00

e-mail: biuro@napieszo.pl
Tel.: 95 720 61 58
Menu
https://napieszo.pl/5906-thickbox_alysum/okulary-arctica-s-253-uni.jpg Pokaż pełny rozmiar

Okulary Arctica S-253 uni

Przepraszamy. Ten produkt jest niedostępny.

Producent: Arctica

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

» Dodaj do listy życzeń

- OPRAWKA PRZYLEGAJĄCA DO TWARZY
- SOCZEWKI POLARYZACYJNE
- Oprawka: poliwęglan.
- Soczewki: polaryzacyjne
- Gumowe noski i wstawki w zausznikach.
- Filtr UV 400.
- Kategoria szkieł i przepuszczalność światła: kat.3 - intensywne światło słoneczne – 8%-18%
- Akcesoria: etui, woreczek z mikrofibry

 

Okulary rowerowe Arctica S-253 to model, który ochroni oczy przed szkodliwymi promieniami, wiatrem i kurzem. Są stabilne i wygodne w noszeniu. Arctica S-253 dostarczają optymalnych korzyści, podczas aktywności fizycznych, jak i noszenia na co dzień.

 

Technologie:

Filtr UV 400 blokuje wszystkie trzy zakresy promieniowania ultrafioletowego: UVA, UVB i UVC. Gwarantuje 100% ochronę przed niepożądanymi skutkami ekspozycji wzroku na promieniowanie słoneczne.

Soczewki polaryzacyjne blokują spolaryzowane światło odbite od poziomych płaszczyzn (śnieg, woda, piasek, szosa), ograniczając do minimum wpływ wszelkiego rodzaju dokuczliwych odblasków, czy lśnień. Filtr polaryzacyjny zwiększa kontrastowość obrazu, znacząco poprawia jakość widzenia, zapewnia 100% ochronę przed promieniowaniem UV oraz eliminuje 99% odblasków świetlnych. Szkła polaryzacyjne są idealne dla kierowców, amatorów sportów wodnych (żeglarzy, wędkarzy),  narciarzy, rowerzystów oraz wszystkich pracujących lub wypoczywających w pełnym słońcu. Polecane również osobom cierpiącym na nadwrażliwość na promienie słoneczne.

Poliwęglan to tworzywo o wysokim współczynniku twardości, charakteryzujące się termoplastycznością, lekkością oraz odpornością na na zarysowania i pęknięcia. Z poliwęglanu, ze względu na jego właściwości, wykonuje się wysokiej jakości oprawki okularów i gogli.