Biuro Obsługi Klienta:
Poniedziałek - Sobota:
11:00 - 16:00

e-mail: biuro@napieszo.pl
Tel.: 95 720 61 58
Menu
https://napieszo.pl/7337-thickbox_alysum/okulary-arctica-s-140f-uni.jpg Pokaż pełny rozmiar

Okulary Arctica S-140F uni

Producent: Arctica

105,00 zł

» Dodaj do listy życzeń

- Materiał: Grilamid TR90
- Soczewki: polaryzacyjne TAC
- Filtr UV 400
- Kategorie szkieł i przepuszczalność światła: szkło przyciemnione: kat 3 - intensywne światło słoneczne - 8% -18%
- Futerał na okulary i miękki pokrowiec do czyszczenia szkieł gratis

 

Okulary Arctica S-140 F zapewnią ochronę oczu, gdy jest to niezbędne. Są stabilne i wygodne w noszeniu. Arctica S-140 E dostarczają optymalnych korzyści, podczas aktywności fizycznych, jak i noszenia na co dzień.

 

Technologie:

Soczewki polaryzacyjne blokują spolaryzowane światło odbite od poziomych płaszczyzn (śnieg, woda, piasek, szosa), ograniczając do minimum wpływ wszelkiego rodzaju dokuczliwych odblasków, czy lśnień. Filtr polaryzacyjny zwiększa kontrastowość obrazu, znacząco poprawia jakość widzenia, zapewnia 100% ochronę przed promieniowaniem UV oraz eliminuje 99% odblasków świetlnych. Szkła polaryzacyjne są idealne dla kierowców, amatorów sportów wodnych (żeglarzy, wędkarzy),  narciarzy, rowerzystów oraz wszystkich pracujących lub wypoczywających w pełnym słońcu. Polecane również osobom cierpiącym na nadwrażliwość na promienie słoneczne.

Filtr UV 400 blokuje wszystkie trzy zakresy promieniowania ultrafioletowego: UVA, UVB i UVC. Gwarantuje 100% ochronę przed niepożądanymi skutkami ekspozycji wzroku na promieniowanie słoneczne.

Grilamid Tr 90 to wysokiej jakości odmiana nylonu, wyjątkowo odporna na rozciąganie i wyginanie. Materiał wytrzymały na uderzenia, elastyczny, przyjemny w dotyku, o właściwościach antyalergicznych. Okulary wykonane z grilamidu są lekkie, wytrzymałe i wygodne w użytkowaniu.