Biuro Obsługi Klienta:
Poniedziałek - Sobota:
11:00 - 16:00

e-mail: biuro@napieszo.pl
Tel.: 95 720 61 58
Menu
https://napieszo.pl/5866-thickbox_alysum/okulary-arctica-s-236-damskie.jpg Pokaż pełny rozmiar

Okulary Arctica S-236 damskie

Producent: Arctica

79,00 zł

» Dodaj do listy życzeń

- ARCTICA CLASSIC DLA PAŃ
- ELEGANCKIE OPRAWKI I POLARYZACJA
- Oprawka: poliwęglanowa
- Soczewki: polaryzacyjne TAC, przyciemniane.
- Filtr UV 400.
- Kategoria szkieł i przepuszczalność światła: kat.3 - intensywne światło słoneczne – 8%-18%.
- Akcesoria: etui, woreczek z mikrofibry

 

Okulary miejsko-turystyczne Arctica S-236 to model, który ochroni oczy przed szkodliwymi promieniami, wiatrem i kurzem. Są stabilne i wygodne w noszeniu. Arctica S-236 świetnie sprawdzą się podczas aktywności fizycznych oraz słonecznych dni.

 

Technologie:

Soczewki polaryzacyjne blokują spolaryzowane światło odbite od poziomych płaszczyzn (śnieg, woda, piasek, szosa), ograniczając do minimum wpływ wszelkiego rodzaju dokuczliwych odblasków, czy lśnień. Filtr polaryzacyjny zwiększa kontrastowość obrazu, znacząco poprawia jakość widzenia, zapewnia 100% ochronę przed promieniowaniem UV oraz eliminuje 99% odblasków świetlnych. Szkła polaryzacyjne są idealne dla kierowców, amatorów sportów wodnych (żeglarzy, wędkarzy),  narciarzy, rowerzystów oraz wszystkich pracujących lub wypoczywających w pełnym słońcu. Polecane również osobom cierpiącym na nadwrażliwość na promienie słoneczne.

Filtr UV 400 blokuje wszystkie trzy zakresy promieniowania ultrafioletowego: UVA, UVB i UVC. Gwarantuje 100% ochronę przed niepożądanymi skutkami ekspozycji wzroku na promieniowanie słoneczne.

Poliwęglan to tworzywo o wysokim współczynniku twardości, charakteryzujące się termoplastycznością, lekkością oraz odpornością na na zarysowania i pęknięcia. Z poliwęglanu, ze względu na jego właściwości, wykonuje się wysokiej jakości oprawki okularów i gogli.