Biuro Obsługi Klienta:
Poniedziałek - Sobota:
11:00 - 16:00

e-mail: biuro@napieszo.pl
Tel.: 95 720 61 58
Menu

Kominiarka Kama A16 uni

Producent: Kama

43,00 zł

» Dodaj do listy życzeń

- Skład:
- 100% poliester
- Materiał: Polar
- Idealne dopasowanie do ciała, chroni przed otarciami skóry
- Doskonałe parametry oddychające i oprowadzające wilgoć od ciała na zewnątrz
- Wilgoć nie osiada na skórze i nie pozostaje uwięziona w dzianinie
- Utrzymuje optymalną ciepłotę ciała nie powodując jego przegrzania
- Hamuje powstawanie przykrych zapachów
- Rozciągliwa
- Łatwa w konserwacji
- Antyalergiczna i bakteriostatyczna
- Technologia Tecnopile

 

Kominiarka Kama A16 gwarantuje precyzyjne wykonanie, dzięki czemu jest zapewniona ochrona i komfort. Antyalergiczność nie powoduje podrażnień skóry. Idealne dopasowanie daje możliwość optymalnego dopasowania do każdej wielkości głowy. Termoaktywność sprawdza się podczas wzmożonej aktywności fizycznej. Kama A16 jest przydatna przy często zmieniających się warunkach atmosferycznych.

Technologie:

TECNOPILE® to najwyższej jakości grupa dzianin poliestrowych produkowanych przez włoską firmę PONTETORTO, dzianiny te charakteryzują się wysoką trwałością, doskonałymi parametrami izolacyjnymi oraz skutecznym odprowadzaniem wilgoci. W zależności od ich przeznaczenia, wyróżniamy:
Tecnopile® Basic – podstawa grupa tradycyjnych dzianin poliestrowych o ciężarze od 250 do 300 g/ m2, stosowana najczęściej do produkcji zewnętrznych warstw odzieży. Odporna na ścieranie i posiadająca specjalnie wykończenie zapobiegające pilingowaniu się materiału. Jest łatwa w praniu oraz miła w dotyku.

Tecnopile® Micro – to grupa ultra lekkich i miękkich dzianin, produkowanych z mikrowłókien poliestrowych o ciężarze od 150 do 240 g/m2. Dziania typu Micro charakteryzuję się wysokim współczynnikiem izolacji cieplnej oraz doskonałą oddychalnością, najczęściej wykorzystywana jest do produkcji odzieży pierwszej warstwy. Posiada specjalnie wykończenie zapobiegające pilingowaniu się materiału. Jest łatwa w praniu i niezwykle delikatna w dotyku.

Tecnopile® Stretch – to grupa lekkich dzianin poliestrowych, produkowanych z dodatkiem elastycznych włókien typu spandex. Dzininy typu Stretch łączą doskonałą izolację cieplną, elastyczność, krótki czas schnięcia oraz odporność na ścieranie i pilingowanie. Najczęściej wykorzystywane do produkcji odzieży pierwsze i drugiej warstwy.