Biuro Obsługi Klienta:
Poniedziałek - Sobota:
11:00 - 16:00

e-mail: biuro@napieszo.pl
Tel.: 95 720 61 58
Menu
https://napieszo.pl/2903-thickbox_alysum/gogle-arctica-g-1001i-dzieciece.jpg Pokaż pełny rozmiar

Gogle Arctica G-1001I dziecięce

Przepraszamy. Ten produkt jest niedostępny.

Producent: Arctica

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

» Dodaj do listy życzeń

- Ramka:TPU.
- Szkło: poliwęglanowe, przyciemniane lub rozjaśniające, warstwa antifog.
- Wewnętrzna gąbka antyalergiczna z wentylacją.
- Filtr UV 400.
- Kategorie szkieł i przepuszczalność światła:
kat.1 - mało intensywne światło słoneczne - 43%-80%

 

Gogle Arctica G-1001I są świetnym wyborem, spełniającym wysokie wymagania, o których świadczy znakomita jakość. Hipoalergiczna gąbka świetnie dopasowuje się do kształtu twarzy, jak również nie powoduje alergii. Idealne dopasowanie zapewnia doskonałe przyleganie do skóry. Regulowana gumka zapewnia komfort poprzez łatwą regulację. Wentylacja oprawek sprawia, że na szkła nie dostaje się wilgoć. Arctica G-1001I chronią przed zmiennym wiatrem, zadymką śnieżną, jak i w trakcie słonecznej pogody.

Technologie:

TPU to wyjątkowo wytrzymałe tworzywo, zachowujące elastyczność w szerokim przedziale temperatur. Oprawki gogli wykonane z tego materiału są miękkie, przyjemne w użytkowaniu, a jednocześnie niezwykle odporne na zarysowania i pęknięcia.

Powłoka ANTI-FOG to specjalna warstwa zapobiegająca zaparowaniu soczewki przy silnie ujemnych temperaturach zewnętrznych. Poprawia widoczność w trudnych warunkach pogodowych. Uwaga: Pojedyncze szkła z wewnętrzną powłoką antifog należy czyścić bardzo delikatnie, nie pocierając wewnętrznej strony soczewki. Warstwa zapobiegająca zaparowaniu soczewki może ulec wytarciu lub zarysowaniu w toku użytkowania.

Poliwenglan to tworzywo o wysokim współczynniku twardości, charakteryzujące się termoplastycznością, lekkością oraz odpornością na na zarysowania i pęknięcia. Z poliwęglanu, ze względu na jego właściwości, wykonuje się wysokiej jakości oprawki okularów i gogli.