Biuro Obsługi Klienta:
Poniedziałek - Sobota:
11:00 - 16:00

e-mail: biuro@napieszo.pl
Tel.: 95 720 61 58
Menu
https://napieszo.pl/2754-thickbox_alysum/gogle-arctica-g-1002a-uni.jpg Pokaż pełny rozmiar

Gogle Arctica G-1002A uni

Producent: Arctica

PRODUKT NIEDOSTĘPNY

» Dodaj do listy życzeń

- Kolor soczewki: pomarańczowa
- Ramka: TPU
- Szkło: wykonane z dwóch tworzyw:
- szyba zewnętrzna pomarańczowa wykonana z poliwęglanu pokryta delikatną powłoką lustrzaną,
- szyba wewnętrzna z octanu celulozy pokryta warstwą Antifog, zapobiegającą parowaniu.
- Wewnętrzna dwuwarstwowa gąbka antyalergiczna..
- Filtr UV 400.
- Kategorie szkieł i przepuszczalność światła:
kat.2 - średnio intensywne światło słoneczne - 18%-43%

Gogle Arctica G-1002A gwarantują precyzyjne wykonanie, dzięki czemu jest zapewniona ochrona i komfort. Hipoalergiczna gąbka powoduje łatwość dopasowania do twarzy i nie tworzy alergii na skórze. Idealne dopasowanie zapewnia doskonałe przyleganie do skóry. Otwory wentylacyjne gwarantują skuteczne odprowadzanie wilgoci. Regulowany obwód zapewnia stabilizację i jest możliwość jego dopasowywania. Arctica G-1002A zabezpieczą w wielu sytuacjach. Mogą służyć jako ochrona przed wiatrem, zadymką śnieżną, jak również sprawdzą się podczas słonecznej pogody.

Technologie:

TPU to wyjątkowo wytrzymałe tworzywo, zachowujące elastyczność w szerokim przedziale temperatur. Oprawki gogli wykonane z tego materiału są miękkie, przyjemne w użytkowaniu, a jednocześnie niezwykle odporne na zarysowania i pęknięcia.

Powłoka ANTI-FOG to specjalna warstwa zapobiegająca zaparowaniu soczewki przy silnie ujemnych temperaturach zewnętrznych. Poprawia widoczność w trudnych warunkach pogodowych. Uwaga: Pojedyncze szkła z wewnętrzną powłoką antifog należy czyścić bardzo delikatnie, nie pocierając wewnętrznej strony soczewki. Warstwa zapobiegająca zaparowaniu soczewki może ulec wytarciu lub zarysowaniu w toku użytkowania.

Poliwenglan to tworzywo o wysokim współczynniku twardości, charakteryzujące się termoplastycznością, lekkością oraz odpornością na na zarysowania i pęknięcia. Z poliwęglanu, ze względu na jego właściwości, wykonuje się wysokiej jakości oprawki okularów i gogli.