Biuro Obsługi Klienta:
Poniedziałek - Sobota:
11:00 - 16:00

e-mail: biuro@napieszo.pl
Tel.: 95 720 61 58
Menu
https://napieszo.pl/6314-thickbox_alysum/bluza-brubeck-thermo-ls13100-damska.jpg Pokaż pełny rozmiar

Bluza Brubeck Thermo LS13100 damska

Producent: Brubeck

118,00 zł

» Dodaj do listy życzeń

- Skład:
-- 56% poliamid
-- 40% polipropylen
-- 4% elastan
- Gramatura: 230 g/m2
- BTP Covering System
- Nilit Heat
- 2-warstwowa konstrukcja:
-- warstwa wewnętrzna odprowadza wilgoć i pozostawia skórę suchą
-- warstwa zewnętrzna zapewnia dobrą termoizolację, utrzymuje optymalną ciepłotę ciała i zapobiega wyziębieniu
- Bezszwowa konstrukcja
- Ochrona przed chłodem
- Transmisja wilgoci
- Regulacja wymiany ciepła między organizmem, a otoczeniem
- Tworzenie korzystnego mikroklimatu przy skórze
- Właściwości antybakteryjne
- Zapobieganie powstawania zapachów
- Właściwości antyalergiczne
- Szybkie wysychanie
- Idealne dopasowanie
- Lekkość
- Elastyczność
- Wytrzymałość
- Łatwa konserwacja
- Wyprodukowano w UE

 

Bluza Brubeck Thermo LS13100 została wykonana z termoaktywnych włókien. Powinna być dopasowana do ciała. Jej elastyczność zapewnia wysoki komfort. Świetnie nadaje się do wszelkiej aktywności fizycznej, jak i do codziennego użytku.

 

Technologie:

Thermo to flagowa kolekcja odzieży termoaktywnej Burbeck. Została wykonana w technologii bezszwowej z dwuwarstwowej oddychającej dzianiny o średniej grubości. Doskonale sprawdza się do uprawiania sportów w okresie zimowym i przejściowym. Odzież Brubeck Thermo dzięki wyjątkowym cechom termoizolacyjnym utrzymuje optymalną temperaturę ciała. Jednocześnie chroni przed wyziębieniem i przegrzaniem. W strefach wzmożonej potliwości i emisji ciepła zastosowano strukturę siatki, która wspomaga transmisję wilgoci. Elastyczne włókna materiału zapewniają idealne dopasowanie, nie krępują ruchów i dają dużą swobodę w doborze kolejnych warstw ubioru. Bielizna Brubeck Thermo nie wywołuje reakcji alergicznych i podrażnień, ma właściwości bakteriostatyczne i hamuje powstawanie zapachów.

BTP Covering System to technologia oplotu mikrowłókna polipropylenowego wokół elastanu. Technologia ta gwarantuje utrzymanie założonych parametrów produktu, jednocześnie nie dopuszczając do kontaktu elastanu ze skórą.

Nilit Heat to wyjątkowa przędza stworzona po to, by wykorzystać naturalne właściwości wypalanych ziaren kawy. Przechwytuje i chroni naturalną ciepłotę ciała, pobudzając do działania i pomagając zachować w ciele jak najwięcej cieła o optymalnej temperaturze. Włókna przędzy Nilit Heat są tworzone z węgla kawowego o naturalnych właściwościach izolacyjnych, dzięki czemu gromadzą w sobie wydzielane ciepło i utrzymują je także w niskich temperaturach. Sposób ich pozyskiwania sprawia, że cały proces produkcji jest przyjazny dla środowiska, bo w znacznym stopniu wykorzystuje węgiel kawowy otrzymywany z łupin ziaren kawy. Przędza Nilit Heat posiada właściwości antybakteryjne i oferuje poczucie efektu odświeżenia, minimalizuje potliwość i gwarantuje wysoki poziom komfortu użytkowania.