Biuro Obsługi Klienta:
Poniedziałek - Piątek:
10:00 - 20:00
Sobota:
10:00 - 18:00

e-mail: biuro@napieszo.pl
Tel.: 95 720 61 58
Menu

Kategorie

Katalog

Kijki trekkingowe i nordic walking

Różne rodzaje kijków - trekkingowych lub typu nordic walking, to doskonały sprzymierzeniec dla osób aktywnych w zmaganiach z grawitacją. Otóż większość akcji ruchowych wiąże się z obciążeniem nóg i stawów dolnych partii ciała. Aby odciążyć stawy kolanowe i skokowe wystarczy zastosować kijki. W zależności od rodzaju ruchu należy wybrać kije trekkingowe lub nordic walking. Każdy rodzaj kijków przenosi część obciążenia z nóg na górne części ciała, głównie na ramiona i barki. Używając pewnej przenośni możemy powiedzieć, że dzięki kijom trekkingowym oraz nordic walking wspinamy się, w istocie idąc po płaskim.

Siatka
Lista

Kijki trekkingowe i nordic walking

Kijki nordic walking są przeznaczone do uprawiania aktywności fizycznej o tej samej nazwie, polegającej na szybkim marszu z elementami narciarstwa biegowego. Od zwykłych kijów trekkingowych różnią się przede wszystkim lżejszą wagą oraz nieco większą elastycznością.
W asortymencie naszego sklepu można znaleźć solidnie wykonane kijki trekkingowe oraz nordic walking, które są lekkie, a zarazem niesłychanie odporne na uszkodzenia mechaniczne. W ofercie posiadamy szeroki wybór kijków nordic walking z wieloma funkcjonalnymi rozwiązaniami, takimi jak innowacyjny system amortyzacji AntiShock, teleskopowa regulacja długości czy profilowane uchwyty do trzymania w dłoni. Miłośnikom pieszych wędrówek po górskich szlakach, proponujemy także bogatą gamę mocnych i wytrzymałych kijów trekkingowych, które doskonale odciążają kręgosłup i kolana, zwłaszcza w trakcie stromych podejść oraz zejść ze szczytów.