Biuro Obsługi Klienta:
Poniedziałek - Piątek:
10:00 - 20:00
Sobota:
10:00 - 18:00

e-mail: biuro@napieszo.pl
Tel.: 95 720 61 58
Menu

Kategorie

Katalog

Gogle narciarskie

W trosce o bezpieczeństwo podczas uprawiania sportów zimowych, warto sięgnąć po precyzyjnie wykonane gogle narciarskie, zapewniające niezawodną ochronę przed zimnem, śniegiem oraz szkodliwym promieniowaniem słonecznym. W asortymencie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór najwyższej jakości gogli, które świetnie sprawdzą się nie tylko do narciarstwa, ale także do snowboardu i wielu innych sportów zimowych. Oferowane produkty są w pełni kompatybilne z kaskami narciarskimi. Regulowane gumki, w które wyposażono gogle narciarskie ułatwiają szybkie oraz bezproblemowe dopasowanie ich do kształtu głowy.

Siatka
Lista

Jakie gogle narciarskie wybrać?

Gogle narciarskie stanowią niezbędny element wyposażenia każdego narciarza i snowboardzisty. Mają one za zadanie nie tylko chronić oczy przed śniegiem i szkodliwym promieniowaniem UV, ale także stanowić swego rodzaju tarczę dla górnej części twarzy.
Na rynku możemy znaleźć różnorodne modele gogli narciarskich, różniące się od siebie nie tylko ceną, ale także rozmiarem, konstrukcją oraz kształtem soczewek. Ze względu na rozmiar wyróżniamy gogle z małą, średnią oraz dużą ramą. Dla osób o małych buziach najlepsze będą niewielkie ramy, natomiast właścicielom większych twarzy można polecić modele z większymi oprawkami. Warto też pamiętać, że gogle narciarskie mogą posiadać różne soczewki, które można dobrać do własnych preferencji i potrzeb. Mogą to być soczewki posiadające polaryzację, powłokę REVO, warstwę lustrzaną bądź powłokę Anti-Fog, skutecznie zapobiegającą parowaniu soczewek przy silnie ujemnych temperaturach zewnętrznych.